certifikát certifikát certifikát certifikát certifikát

Mateřská škola Letců, příspěvková organizace
Letců 731, Praha 9 - Kbely, 197 00
ms.praha-kbely@seznam.cz
IČ: 709 202 90

Bankovní spojení: 249318399/0800 (ČS)

INFORMAČNÍ KOUTEK

Nový email pro omluvy dítěte:

omluvy@msletcu.cz

Do předmětu emailu, prosíme, vždy uvádějte:

- jméno a příjmení dítěte,

- třídu, do které dítě dochází,

- den/dny absence.

Děkujeme. :-)

Realizujeme projekt OP VVV:

Název:  MŠ Letců_Šablony I.

Reg.č.: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0006182

Popis: Aktivity projektu jsou zaměřeny:
- na podporu dětí s potřebou podpůrných opatření prvního stupně podpory /se speciálními vzdělávacími potřebami,
- na podporu pedagogů mateřských škol ve zvyšování kvality jejich každodenní práce při vzdělávání a výchově dětí, a to prostřednictvím odborně vedené supervize,
- na podporu vzdělávání pedagogůse zaměřením na podporu znalostí a praktických dovedností pedagogů v oblasti logopedické prevence u dětí předškolního věku,
- směrem k rodičům  formou realizace odborně zaměřených tematických setkávání rodičů za účasti externího odborníka.
Projekt je financován z fondů EU ESIF a státním rozpočtem ČR.

--------------------------------------------------------

PREZENTACE KE SHLÉDNUTÍ:

Stravování v MŠ Letců

Jarní Jarmark - "Spolu dětem"

55. výročí MŠ Letců

Toalety na školní zahradě MŠ Letců

Vítejte u nás

Od 1. 7. 2016 došlo k rozdělení Mateřských škol Praha – Kbely na samostatné právní subjekty, MŠ Letců, příspěvková organizace a MŠ Albrechtická, příspěvková organizace. Zřizovatelem je Městská část Praha 19.

Mateřská škola Letců je po rozsáhlé rekonstrukci, která se uskutečnila v roce 2006 a od té doby se škola stále modernizuje a inovují se v ní nejrůznější prvky. Třídy jsou homogenního typu, což znamená, že jsou děti do tříd rozřazovány dle věku.
V MŠ Letců je šest tříd (Žabičky, Broučci, Kočičky, Motýlci, Sluníčka a Kytičky).

Více informací o nás